Автомийка

З моменту створення нашої компанії, ми поставили перед собою мету: створити в Харкові мережу автозаправних комплексів, які будуть дотримуватися

Автомийка для легкових авто

Ми пропонуємо декілька видів автомийки, щоб ви знайшли те, що підходить вам. Отримайе ідеально чистий автомобіль, незалежно від того, який тип бруду потрібно видалити.

ІННОВАЦІЙНА БЕЗКОНТАКТНА МИЙКА CHRIST AQUATUS

Безконтактна портальна мийка Преміум класу від відомого німецького концерну Christ

Висока якість мийки забезпечується без використання щіток за рахунок застосування спеціальних потужних хімічних засобів і високого тиску. Aquatus працює за технологією поетапної обробки автомобіля. Послідовний вплив (лужне, нейтральне, кислотне) 3-ма різними хім. реагентами видаляє навіть найскладніші забруднення з лакофарбової поверхні.

Висока якість мийки

Безконтактна мийка за допомогою 24-х обертових струменів високого тиску забезпечує відмінну якість мийки з усіх боків автомобіля.

Технологія OPTISTREAM +

За допомогою одного і того ж сопла через різні форсунки на поверхню автомобіля розпорошується миюча хімія і потім змивається водою під високим тиском.

Безконтактний мийник коліс діаметром до 21"

Мийник коліс з технологією безконтактного миття за допомогою обертових струменів високого тиску (70бар)

БЕЗКОНТАКТНА МИЙКА ROBOWASH ЗD

RoboWash 3D - високошвидкісна автоматична мийка легкових автомобілів. Це новітня американська технологія, яка дозволяє без присутності персоналу виконати процес контурної мийки та сушки автомобіля. Даний вид сервісу дає можливість клієнту вибрати необхідну програму самостійно і отримати високоякісні послуги.

Технологія автоматичної безконтактної мийки

В 3D-технології використовується спеціальний маніпулятор зігнутої форми, який обертається на 360 градусів. Маніпулятор самостійно визначає контури автомобіля і налаштовується на оптимальну відстань, щоб виконати процес мийки. В основу маніпулятора вбудовано 18 форсунок, які дозволяють наносити хімічні реагенти (шампунь, віск, піна) і виконувати подачу води під тиском 150 бар.

ПОРТАЛЬНА МИЙКА CHRIST

Якісно та швидко

Висока якість мийки забезпечується без використання щіток за рахунок застосування спеціальних потужних хімічних засобів і високого тиску. Aquatus працює за технологією поетапної обробки автомобіля. Послідовний вплив (лужне, нейтральне, кислотне) 3-ма різними хім. реагентами видаляє навіть найскладніші забруднення з лакофарбової поверхні.

Особливості обслуговування

Постараємося розкрити особливості автоматичної легкової мийки, щоб Вам стали повністю зрозумілі її переваги:

 1. Щітки створені з матеріалів, що повністю виключають ризик появи подряпин на кузовній частині авто. Відсутність людського фактора зводить до нуля ризик помилок, сучасне ПЗ моментально допомагає «обчислювати» особливості будови кузова і складати план дій в електронному форматі.
 2. Акцентуємо увагу на тому, що автоматична мийка легкових автомобілів стабільно використовує німецькі спецзасоби. Їх використання дозволяє позбавлятися від забруднень будь-якого роду, включаючи маслянисті плями, мошкару. «Делікатна» хімія не робить згубного впливу на гумові ущільнювачі та лакофарбове покриття, зберігаючи їх параметри.
 3. Існують відмінності за ціною на легкову автоматизовану автомийку. Великий вибір готових програм дозволяє підібрати дійсно ідеальний варіант, який Вас влаштує за всіма показниками. Наполегливо радимо регулярно використовувати воскове покриття, що ефективно захищає від впливу дощів і променів сонця, солі на зимових дорогах.
 4. У місто надходить вода не найкращої якості, саме тому ми використовуємо спеціально підготовлену воду. Проводиться її попереднє очищення і пом'якшення. Ми дбаємо про те, щоб Ваша машина сяяла, як нова.

VIP-АВТОМИЙКА ТА ДЕТЕЙЛІНГ

Ручна мийка авто - що це та чому вона така гарна?

Делікатне та ефективне очищення автомобіля від бруду, пилу та слідів дорожньої хімії — це ручна мийка. Наявність людського фактора грає в цьому виді послуг автомийки позитивну роль.

Співробітник може обстежити всю машину, зблизька побачити всі забруднення та їх тип, правильно підібрати засіб для очищення, а також провести повторну мийку, якщо з першого разу бруд не видалився.

Як це відбувається?

Постараємося розкрити особливості автоматичної легкової мийки, щоб Вам стали повністю зрозумілі її переваги:

 1. Автомобіль очищується від самого видимого бруду під струменем води апарату високого тиску.
 2. Миються килимки.
 3. Після на ТЗ наноситься спеціальний миючий засіб-шампунь, який делікатно прибирає забруднення, не вступаючи в контакт с лакофарбовим покриттям та не пошкоджує його.
 4. Післе проведення ручної мийки шампунь змиваеться під тим же апаратом високого тиску.
 5. За бажанням кліента можна обробити автомобіль воском, начорнити гуму, провести прибирання всього салону (або частково) та інше.
Для очистки та мийки авто робітники автомийки ОВІС використовують спец.засоби:
 • професіональну німецьку автохімію Koch Chemie;
 • губки и ганчірки різної товщини, з різних матеріалів, безпечних для авто;
 • пензлики для опрацювання вузьких отворів, щілин та інших дрібних ділянок;
 • полімерні щітки;
 • апарат для подачі води під високим тиском.

МИЙКА САМООБСЛУГОВУВАННЯ

Мийка самообслуговування та її переваги

Не варто навіть замислюватися над тим, як мити машину на мийці самообслуговування - Вам буде надана докладна, вичерпна інструкція, з її допомогою Ви моментально розберетеся в алгоритмі виконання робіт та послідовності дій.

Особливості сервісу варто розписати детально, адже далеко не всі клієнти скористалися її послугами
 1. Відпадає необхідність купувати необхідні аксесуари, автохімія, стаціонарні пости пропонують все необхідне для якісного виконання завдання.
 2. Відгуки автомобілістів свідчать про те, що на мийці самообслуговування в Харкові зовсім нескладно на стабільній основі підтримувати охайний зовнішній вигляд авто. Вже під час другого візиту Ви зможете значно швидше справлятися з виконанням робочих завдань.
 3. Поєднання привабливих цін на мийці самообслуговування з відмінними параметрами устаткування дозволяє стверджувати про чудові результати.
 4. Економія часу, коштів і позитивні емоції

Вірним можна назвати твердження про те, що ніхто не вимиє машину краще самого власника. Зручна автомийка самообслуговування за мізерну ціну дозволить не тільки добре промити транспортний засіб, але і отримати заряд бадьорості, гарного настрою на весь день!

Якщо у Вас залишилися якісь сумніви в тому, як правильно мити машину на мийці самообслуговування, зверніться до одного з чергових менеджерів, операторів. Фахівці компанії з радістю підкажуть специфіку використання установки, особливості кожної запрограмованої операції. Приїжджайте, вас чекає ідеальний сервіс, дійсно створений для людей.

Комплекс самообслуговування дозволяє водієві самостійно виконати всі операції мийки та сушки свого автомобіля. Ціни - на порядок нижче, ніж на класичних автомийках.

Самостійна забота про своє авто – це приємно!

мобільний додаток OVIS

- сучасний інструмент спілкування компанії з клієнтами. Додаток надає можливість скористатися усіма перевагами програми лояльності. Для того, щоб почати користування, досить мати при собі мобільний телефон.