Сеть АЗС ОВИС

Сервіси АЗК ОВИС

1
2
3
4
1
2
3
4

Дезінфекція салону авто

Дезінфекція авто озоном – технології сучасності

Багатьом здається вражаючим фактом, що машина здатна забезпечити не тільки комфортне пересування на будь-які відстані, але і доставити цілий ряд проблем. Ми говоримо не про ДТП, технічні несправності, а про проблеми зі здоров’ям. Іноді захворювання органів дихання безпосередньо пов’язані з неблагополучної обстановкою в транспортному засобі.

Це доведено медиками, багаторазово проводили подібні дослідження. Чи не хочете «заробити» постійний нежить, кашель? Тоді необхідна регулярна дезінфекція автомобіля, що здійснюється за новітніми технологіями. Жодна хімчистка не замінить озон для авто, який використовується за спеціальною програмою.

Вражаюча ефективність

Ми звикли надавати гостям комплексу послуги по вищому розряду. Можете не сумніватися в тому, що дезінфекція авто позитивно позначиться на вашому самопочутті і на здоров’я ваших пасажирів, постійно подорожують в машині.

Кілька фактів напевно допоможуть потенційним клієнтам переконатися в очевидною користь заходу:

  1. 1. Для обробки використовується спеціальна установка, дезінфекція авто озоном відбувається по багато разів перевіреного алгоритму. Витрати часу і матеріальних ресурсів порівняно невеликі, для цього не потрібно спеціально «викроювати» час.
  2. 2. Практично повністю знищуються шкідливі спорові, патогенні бактерії, ефективність засобу перевірена кількома авторитетними лабораторіями. Крім того, дезінфекція салону авто реально позбавляє від будь-яких неприємних запахів. Абсолютно зникнуть малоприємні аромати фарби і продуктів харчування, вогкості, тютюну і цвілі.
  3. 3. Важливий момент – процедура не передбачає використання шкідливих для здоров’я людини, тварин речовин. Навпаки, ви покращуєте «середовище проживання» в процесі поїздок.
  4. 4. Особливої ​​актуальності дезінфекція озоном набуває для людей, які відчувають дискомфорт від цілого ряду хронічних захворювань. Справжнім порятунком процедура стає для алергіків, астматиків.

Максимально зручне обслуговування

Зрозуміти, що настав «час X» і вам необхідна дезінфекція салону автомобіля нескладно, для цього достатньо протягом декількох днів відчувати стійкі сторонні запахи в салоні. Не намагайтеся їх «забити» дезодорантами – так ви тільки збільшите проблему. Зателефонуйте нашому черговому менеджеру і запишіться на будь-який зручний час.

Досить часто пункт обробки вільний, тоді після заправки паливом можете швидко пройти процедуру. Відгуки постійних клієнтів свідчать про численні позитивних побічні ефекти. У водіїв поліпшується загальне самопочуття, знижується стомлюваність.

Послугами можна скористатися за адресою: г. Харьков, ул. Клочківська, 98-А, АЗК «ОВІС» тел. + 38-067-571-61-61