Сеть АЗС ОВИС

Сервіси АЗК ОВИС

1
2
3
4
1
2
3
4

Дезодоратор для авто

Сухий туман – ефективне рішення!


Гарний настрій водія, пасажирів залежить не тільки від комфортабельних сидінь, простору в машині. Велике значення має мікроклімат, підтримання заданого температурного режиму. Звичайно ж, нікому не приємно подорожувати в транспорті, в якому виразно відчувається неприємний аромат. Досить проявити невелику недбалість, щоб в машині з’явився відчутний свідоцтва перевезення домашніх тварин, куріння. Позбутися від цих та багатьох інших проблем допоможе ароматизация авто, яка є новітнім технологічним рішенням.


Після обробки власники техніки приємно дивуються досягнутому ефекту, видалення запахів в будь-якому автомобілі реально працює, причому на всі 100%! Ніяких компромісів і «залишкових явищ»!


Усунення запаху, особливості технології

Фахівці сервісу успішно завершили навчальний процес, повністю засвоїли необхідні навички.


Варто більш докладно заглибитися в технологічні нюанси ароматизації автомобілі:


  1. 1. В якості носія створених для цих цілей препаратів використовується невелика мобільна установка. З її допомогою відбувається розпорошення речовин.

  2. 2. Здійснюється ароматизация авто спеціальним сухим туманом, доступна ціна сприяє широкої популяризації методики серед автолюбителів міста. Одночасно вдається позбутися від неприємних ароматів і створити приємну атмосферу, підібравши один з вподобаних запахів.

  3. 3. Високий ступінь ефективності досягається за рахунок чудових споживчих характеристик вихідної сировини. Дрібні частинки на молекулярному рівні проникають в усі порожнини, в структуру тканин і обшивки.

  4. 4. Не потрібно довго готувати транспортний засіб для того, щоб провести усунення запаху в автомобілі, досить просто підігнати в зручний час транспорт на пост. Максимум за півгодини фахівці повністю здійснить необхідні процедури. Сама обробка займає небагато часу, але після неї необхідно 15-20 хвилин тримати закритими двері, вікна для того, щоб речовина глибоко проникло в структуру всіх матеріалів.

Моніторинг ситуації

Менеджмент «Овіс» регулярно обробляє відгуки гостей комплексу про ароматизації авто таким сучасним засобом, як сухий туман. Багато автовласників розповідають, що свіжий приємний аромат тримається в машині значно довше, ніж вказує розробник методики. До півроку може зберігатися відчуття свіжості і будуть повністю блоковані неприємні запахи.


Хочете знизити стомлюваність в процесі поїздки, поліпшити собі настрій? Тоді оптимальним рішенням стане ароматизація салону авто, здійснена справжніми майстрами своєї справи! Послуга також дуже затребувана автолюбителями, які бажають вигідно реалізувати свою техніку. У такій справі другорядних моментів не буває, здається дрібниця може погано відбитися на рішенні, прийнятому потенційним покупцем.


Стабільно затребувана елітна авто ароматизация після придбання старих транспортних засобів. Погодьтеся, що неприємно відчувати парфум, тютюновий дим в якості нагадувань про колишнього власника. Приїжджайте в сервісну зону і вас позбавлять від таких спогадів протягом короткого часового проміжку!

Послугами можна скористатися за адресою: г. Харьков, ул. Клочківська, 98-А, АЗК «ОВІС» тел. + 38-067-571-61-61