Сеть АЗС ОВИС

Сервіси АЗК ОВИС

1
2
3
4
1
2
3
4

Кімната відпочинку

Затишна кімната відпочинку водіїв

Тільки недосвідчені новачки, від’їзд за кермом не більше пари років, вважають за краще гнати техніку «до упору», поки не почнуть злипатися очі. Підступність напівсонного стану в тому, що не можна вловити тонку грань моменту, коли відбувається засинання. Чи відчуваєте сильну втому, хочете відпочити і трохи підбадьоритися? До ваших послуг комфортабельний кімната відпочинку водіїв, облаштована за всіма правилами ергономіки.


Тут створені ідеальні умови для повноцінного відновлення після напруженого трудового дня, проведеного за кермом. Характерною особливістю кімнати відпочинку водія є її демократична ціна. Навіть якщо роботодавець не поспішає оплачувати подібні витрати, будь-який автомобіліст може собі дозволити невеликі витрати без будь-якої шкоди для сімейного бюджету.


Швидке відновлення сил

Хочете точно знати, скільки коштує кімната, у що обійдеться її відвідування? Досить 8-10 гривень для того, щоб відвідати туалет, скористатися умивальником, випити чашечку міцної кави або ароматного чаю. Зручна кімната відпочинку задовольнить своїми параметрами навіть водія міжнародника, який звик до бездоганного сервісу в країнах Європи. Якщо ви хочете остаточно підбадьоритися і прийняти душ, на це необхідно буде витратити додатково 20 гривень.


Перерахуємо коротко особливості приміщення, спеціально обладнаного для гостей комплексу:


  1. 1. Проектне рішення кімнати для відпочинку професіоналів і любителів створювалося з урахуванням європейського досвіду. Велике світле приміщення дозволяє вільно розміститися і зручно розташуватися на диванах, створених з урахуванням законів ергономіки.

  2. 2. Тут постійно підтримується комфортний рівень температури, для вирішення завдання придбана потужна кліматична установка. Система вентиляції стабільно нагнітає свіже повітря. Взимку вас чекає тепла затишна атмосфера, а влітку обволікає приємна прохолода.

  3. 3. Надається можливість дізнатися новини, переглянувши свіжу пресу або телевізор. Крім водія автобуса дозволяється відвідування кімнати відпочинку пасажирами.

  4. 4. Кожне службове приміщення для наших гостей підтримується в ідеальному стані. Загальний зал, туалети і душові прибираються в цілодобовому режимі. Вас напевно приємно вразить обстановка чистоти в кімнаті відпочинку, в рівній мірі комфортною для водіїв легкового та вантажного транспорту.


Оптимальне рішення

У своїй роботі ми завжди рівняємося на європейський досвід і стандарти обслуговування. Це допомагає підтримувати якість сервісу на високому рівні. Перш, ніж створити власний проект, керівництво оглянуло багато затишні кімнати подібного формату в Польщі і Німеччині. Обрано кращі варіант, що дозволяють клієнтам швидко і зовсім недорого відновити сили, привести в порядок себе і свої речі.


Персонал компанії завжди докладатиме максимальних зусиль для того, щоб у наших гостей залишалися тільки хороші спогади після відвідин спеціалізованого комплексу. Приїжджайте, сервісна зона працює в цілодобовому режимі! Знайте, що тепер в Харкові є чудове місце для відпочинку і відновлення сил після далекої дороги.


На АЗК «ОВІС» по Пр.Гагарина, 201-Б для водіїв представлена ​​кімната відпочинку, де можна прийняти душ, подивитися телевізор, скористатися послугами експрес-пральні або просто випити кави. Більш детальну інформацію можна отримати за тел .: +380 (57) 766 07 05

Ціни:

Експрес-пральня– 40 грн

Душ – 20 грн

Туалет – 2 грн

Умивальник – 3,5 грн

Чай – 3,75 грн

Кава – 5,5 грн

Крім кімнати відпочинку для водіїв-далекобійників надається найширший спектр послуг: TIR-мийка, здатна обслужити 4 автомобілі одночасно, TIR-паркінг на 70 паркувальних місць, вантажний шиномонтаж.