Сеть АЗС ОВИС

Сервіси АЗК ОВИС

1
2
1
2

Легкова портальна мийка

Портальная легкова автомийка – якість і швидкість

Великий спеціалізований комплекс пропонує безліч видів сервісних робіт, що підтримують техніку в чистоті. Ми прекрасно знаємо специфіку нашого улюбленого міста, особливості експлуатації автотранспорту. Досить швидко відбувається забруднення кузова, а салон залишається порівняно чистим. Вдалим вирішення проблеми стає портальна мийка легкова, що дозволяє швидко, ефективно позбутися від наявних забруднень. Такі установки зовсім недарма стали популярні в країнах ЄС, США, де автолюбителі цінують бездоганно виконані роботи.

Особливості обслуговування

З моменту установки, монтажу автоматичної портальної мийки легковий пройшло не так багато часу, але вже є безліч похвальних відгуків постійних клієнтів мережі «Овіс». Людям подобається швидкість процесу, виконуваного роботизованими установками. Якісні стандарти теж на висоті, для дотримання жорстких параметрів вживаються всі необхідні заходи.

Постараємося розкрити особливості автоматичної легковий мийки, щоб потенційним клієнтам стали повністю зрозумілі її переваги:

  1. 1. Щітки створені з матеріалів, повністю виключають ризик, небезпека появи подряпин на кузовний частини авто. Відсутність людського фактора зводить до нуля ризик помилок, сучасне ПО моментально допомагає «обчислювати» особливості будови кузова і складати план дій в електронному форматі.
  2. 2. Акцентуємо увагу на тому, що автоматична мийка легкових автомобілів стабільно використовує виключно німецькі спецзасоби. Їх використання дозволяє позбавлятися від забруднень будь-якого роду, включаючи маслянисті плями, мошкару. «Делікатна» хімія не згубно впливає на гумові ущільнювачі, ЛКП, зберігаючи їх параметри.
  3. 3. Існують відмінність за ціною на легкову автоматизовану автомийку. Великий вибір готових програм дозволяє підібрати дійсно ідеальний варіант, який вас влаштує за всіма показниками. Наполегливо радимо регулярно використовувати воскове покриття, ефективно захищає від впливу дощів і променів сонця, солі на зимових дорогах.
  4. 4. У місто надходить вода не найкращої якості, саме тому легкова портальна мийка в Харкові використовує спеціально підготовлену воду. Проводиться її попереднє очищення і пом’якшення. Ми дбаємо про те, щоб ваша машина сяяла, як нова.

Компанія, яка дорожить вашим часом

Недорога за ціною легкова портальна мийка економить кожну хвилину вашого часу. Автоматизовані процеси розписані похвилинно, водій точно може визначити момент, коли він зможе покинути на вимиті автомобілі сервісну зону. Конструкторами портальна легкова автомийка створювалася для людей, які готові приділяти лише кілька хвилин догляду за транспортними засобами. Ви отримуєте бездоганну якість виконаних робіт за короткий часовий проміжок.

В мережі АЗК «ОВІС» Ви можете скористатися послугами легковий портальної мийки. На Ваш вибір представлені 6 програм.

Шановні клієнти мережі АЗК «Овіс», перед в’їздом в портал ознайомтеся, будь ласка, до вимог до автомобіля! Співробітники автомийки можуть відмовити Вам у послугах, дотримуючись правил миття в установленому і затвердженому порядку.

Легкові портальні мийки розташовані на АЗК «ОВІС» за такими адресами:

вул. Чкалова, 2-В

пр-т Гагаріна, 201-Б

вул. Героїв праці, 3

Дізнатися більш детальну інформацію та уточнити ціну можна за телефоном: +380 (67) 572-31-91.

Програми легкової портальної мийки

"ОВІС" - для тих, хто любить свій автомобіль!

1 Вартість - 140.00 грн

- попереднє миття
- мийка коліс-мийка кузова (шампунь)

2 Вартість - 170.00 грн

- попереднє миття
- мийка коліс
- мийка кузова (шампунь)
- сушка

3 Вартість - 190.00 грн

- попереднє миття
- мийка коліс
- мийка кузова (шампунь)
- сушка

4 Вартість - 210.00 грн

- попереднє миття
- мийка коліс
- мийка кузова (шампунь)
- сушка

5 Вартість - 60.00 грн

- додаткова сушка
- чорніння гуми коліс та обробка гумових ущільнювачів силіконом

6 Вартість - від 190.00 грн

- мікроавтобус