Сеть АЗС ОВИС

Сервіси АЗК ОВИС

1
2
1
2

Легкова портальна мийка

Якісно та швидко

Великий спеціалізований комплекс пропонує безліч видів сервісних робіт, що підтримують техніку в чистоті. Ми прекрасно знаємо специфіку нашого улюбленого міста, особливості експлуатації автотранспорту. Досить швидко відбувається забруднення кузова, а салон залишається порівняно чистим. Вдалим вирішення проблеми стає портальна мийка, що дозволяє швидко та ефективно позбутися від наявних забруднень. Такі установки зовсім недарма стали популярні в країнах ЄС, США, де автолюбителі цінують бездоганно виконані роботи.

Особливості обслуговування

Постараємося розкрити особливості автоматичної легкової мийки, щоб Вам стали повністю зрозумілі її переваги:

  1. 1. Щітки створені з матеріалів, що повністю виключають ризик появи подряпин на кузовній частині авто. Відсутність людського фактора зводить до нуля ризик помилок, сучасне ПЗ моментально допомагає «обчислювати» особливості будови кузова і складати план дій в електронному форматі.
  2. 2. Акцентуємо увагу на тому, що автоматична мийка легкових автомобілів стабільно використовує німецькі спецзасоби. Їх використання дозволяє позбавлятися від забруднень будь-якого роду, включаючи маслянисті плями, мошкару. «Делікатна» хімія не робить згубного впливу на гумові ущільнювачі та лакофарбове покриття, зберігаючи їх параметри.
  3. 3. Існують відмінності за ціною на легкову автоматизовану автомийку. Великий вибір готових програм дозволяє підібрати дійсно ідеальний варіант, який Вас влаштує за всіма показниками. Наполегливо радимо регулярно використовувати воскове покриття, що ефективно захищає від впливу дощів і променів сонця, солі на зимових дорогах.
  4. 4. У місто надходить вода не найкращої якості, саме тому ми використовуємо спеціально підготовлену воду. Проводиться її попереднє очищення і пом’якшення. Ми дбаємо про те, щоб Ваша машина сяяла, як нова.

На Ваш вибір представлені 4 основні програми, але є і додаткові послуги: 

  • чорніння гуми коліс – 60 грн.
  • обробка гумових ущільнювачів силіконом – 40 грн.
  • мийка килимків (комплект) – 20 грн.

 

Де знайти?

м. Харків, пр-т Гагаріна, 201-Б (тел. (067) 570-70-45)

Автомийка працює у порядку живої черги.

 

Програми легкової портальної мийки

"ОВІС" - для тих, хто любить свій автомобіль!

1 Вартість - 160.00 грн

- попереднє миття
- мийка кузова (шампунь)
- мийка коліс

2 Вартість - 190.00 грн

- попереднє миття
- мийка кузова (шампунь)
- мийка коліс
- сушка

3 Вартість - 210.00 грн

- попереднє миття
- мийка кузова (гаряча піна)
- мийка коліс
- сушка

4 Вартість - 230.00 грн

- попереднє миття
- мийка кузова (гаряча піна)
- гарячий віск
- мийка коліс
- сушка