Сеть АЗС ОВИС

Сервіси АЗК ОВИС

1
2
3
4
1
2
3
4

Легковий шиномонтаж

Цілодобовий шиномонтаж, комфортні умови для клієнтів

Відповідальний автолюбитель постійно дбає про підтримку своєї машини в справному технічному стані. Він регулярно відвідує майстерні для заміни технічних рідин, масла і фільтрів, перевіряє люфт ходовки, справність гальм, рульового і системи упорскування палива. При необхідності змінюються витратні матеріали, деталі і вузли. Обов’язково необхідний якісний шиномонтаж, адже від надійності коліс безпосередньо залежить безпека руху.


Зношена гума, неотбалансірованние колеса можуть згубно позначитися на безпеці руху. Виходячи з досвіду тисяч автомобілістів можна стверджувати про те, що зневажливе ставлення до стану шин, дисків значно збільшує ризик виникнення аварійних ситуацій. Чи не відкриємо секрет повідомивши, що послуги шиномонтажу обов’язково затребувані в міжсезоння.


Необхідно завчасно встановлювати зимові покришки, міняти їх навесні на літній комплект. Хочеться зайвий раз нагадати, що використання всесезонной продукції недоцільно в наших непростих кліматичних умовах.


Цілодобовий шиномонтаж, його переваги

Засновники «Овіс» вельми відповідально підходять до процесу облаштування всіх сервісних зон. Для шиномонтажу в Харкові закуплено обладнання відомих виробників. Тут використовуються кращі витратні матеріали, що відрізняються високим ступенем надійності. Немає ніякої економії на питаннях безпеки в кожному з аспектів шиномонтажу, про це красномовно свідчать відгуки гостей техцентру.


Відвідувати нашу майстерню прагнуть багато автолюбителів міста і ось чому:


  1. 1. Дуже зручний цілодобовий шиномонтаж, його графік роботи дозволяє вибрати будь-який вільний вікно для обслуговування техніки. Менеджмент веде запис клієнтів таким чином, щоб не виникала необхідність очікування черги.

  2. 2. Фахівці сервісу відмінно підготовлені в професійному плані. Незважаючи на солідний практичний стаж, вони пройшли спеціальний курс перепідготовки. У нас не буває випадків помилок через втому працівників, кожна дія завжди перевіряється і перевіряється.

  3. 3. Відвідувачі можуть розраховувати не тільки на шиномонтаж і балансування коліс. Не поспішайте засмучуватися при серйозних пошкодженнях шин, покажіть колесо нашим майстрам. У більшості випадків їм вдається успішно «реанімувати» гуму.

  4. 4. Клієнтам не доводиться мерзнути або страждати від спеки, відвідуючи шиномонтаж, який працює цілодобово. У них є можливість скоротати час всередині основної будівлі за чашкою кави.

Відмінна якість послуг

Стратегія мережі АЗС полягає в розширенні клієнтської бази, ми дорожимо заробленої репутацією порядної партнера, що пропонує клієнтам тільки все найкраще. Такий підхід в однаковій мірі стосується продажів палива і надання всіх додаткових послуг автомобілістам міста і приїжджим.


Тому ми ніколи не завищуємо ціни на шиномонтажні роботи, утримуємо їх на розумному рівні. Не переживайте, Заспокойтесь, якщо пошкодили гуму в будь-який час доби. Знайте, що в місті є місце, де вам завжди допоможе добре підготовлений чуйний персонал!

Скористатися послугами шиномонтажу можна на АЗК “ОВІС” за адресами:

вул.Чкалова, 2-В

проспект Гагаріна, 201-Б

Контактний телефон вул.Чкалова: (068) 604-34-55

Контактний телефон пр.Гагаріна: (057) 756-34-98

Легковий шиномонтаж

"ОВІС" - для тих, хто любить свій автомобіль!