Сеть АЗС ОВИС

Сервіси АЗК ОВИС

1
2
3
1
2
3

МИЙКА САМООБСЛУГОВУВАННЯ ОВІС

Мийка самообслуговування – комфортно і недорого

Рідкісний автолюбитель не стежить за зовнішнім виглядом, чистотою салону машини. Їздити на чистому авто завжди приємно, у водія і пасажирів поліпшується настрій, збільшується поріг стомлюваності під час далеких поїздок. Сучасна мийка самообслуговування дозволяє за символічну суму підтримувати транспорт в ідеальному вигляді. Для цього створені всі необхідні умови.

Акцентуємо увагу клієнтів на те, що керівництвом АЗС закуплено чудове обладнання, встигло на практиці довести високу ступінь ефективності. Низька ціна автомийки самообслуговування дозволяє відчутно заощадити на обслуговуванні техніки, стаття витрат помітно скоротиться, якщо ви віддасте перевагу використовувати нашу сервісну зону.

Мийка з самообслуговуванням, її переваги

Загальновідомо, що переважна більшість автовласників люблять свою техніку, із задоволенням виконують нескладні операції, пов’язані з доглядом. Не варто навіть замислюватися над тим, як мити машину на мийці самообслуговування – вам буде надана докладна, вичерпна інструкція, з її допомогою ви моментально розберетеся в алгоритмі виконання робіт, послідовності дій.

Особливості подібного сервісу варто розписати більш детально, адже далеко не всі клієнти «Овіс» скористалися її послугами:

  1. 1. Відпадає необхідність купувати необхідні аксесуари, автохімія, стаціонарні пости пропонують все необхідне для якісного виконання завдання.
  2. 2. Користувачам пропонується нам вибір кілька програм, кожна з яких дозволяє домогтися очікуваного ефекту.
  3. 3. Відгуки автомобілістів свідчать про те, що на мийці самообслуговування в Харкові зовсім нескладно на стабільній основі підтримувати охайний зовнішній вигляд техніки. Вже під час другого візиту ви зможете значно швидше справлятися з виконанням робочих завдань.
  4. 4. Поєднання привабливих цін на мийці самообслуговування з відмінними параметрами устаткування дозволяє стверджувати про стабільно чудовому результаті.

Економія часу, коштів і позитивні емоції

Навіть заможні автомобілісти з великим стажем водіння нерідко отримують справжнє задоволення від догляду за своїм транспортом. Багато водіїв витрачають вихідний для того, щоб вимити авто. Не у всіх є стільки часу і відповідне місце для розв’язання цієї проблеми. Демократична мийка самообслуговування в Харкові пропонує рішення задачі для найвимогливіших клієнтів, щиро люблячих техніку.

Вірним можна назвати твердження про те, що ніхто не вимиє машину краще самого власника. Зручна автомийка самообслуговування за мізерну ціну дозволить не тільки добре промити транспортний засіб, але і отримати заряд бадьорості, гарного настрою на весь день!

Якщо у вас залишилися якісь сумніви в тому, як правильно мити машину на мийці самообслуговування, зверніться до одного з чергових менеджерів, операторів. Фахівці компанії з радістю підкажуть специфіку використання установки, особливості кожної запрограмованої операції. Приїжджайте, вас чекає ідеальний сервіс, дійсно створений для людей.

Комплекс самообслуговування дозволяє водієві самостійно виконати всі операції мийки та сушки свого автомобіля. Ми надаємо Вам 5 програм для безконтактної мийки та обладнання для догляду за автомобілем.

Ціни – на порядок нижче, ніж на класичних автомийках.

Вартість одного жетона – 10 грн. За якими програмами мити автомобіль – Ви обираєте самі!

Опис мийки:

1. Мийка високим тиском + шампунь: видалення крупного бруду і піску, мийка двигуна теплою водою (1 жетон = ок. 2 хв.)

2. Мийка активною піною (пінна щітка): видалення забруднень масел, комах. Зовнішня мийка (1 жетон = ок. 3 хв.)

3. Ополіскування чистою водою: ополіскування а / м водопровідною водою перед воскуванням (1 жетон = ок. 2,5 хв.)

4. Гаряче воскування: захист лакофарбового покриття + додатковий блиск (1 жетон = ок. 1 хв.)

5. Ополіскування м’якої (осмосною) водою: Не залишає плям кальцію на а / м – протирання / сушка не обов’язкові (1 жетон – ок. 1 хв.)

Де? 

проспект Гагаріна, 201-Б

вул. Толбухіна, 94

Програми миття самообслуговування

"ОВІС" - для тих, хто любить свій автомобіль!

01 Програма

Мийка високим тиском + шампунь: видалення крупного бруду і піску, мийка двигуна теплою водою (1 жетон = ок. 2 хв.)

02 Програма

Мийка активною піною (пінна щітка): видалення забруднень масел, комах. Зовнішня мийка (1 жетон = ок. 3 хв.)

03 Програма

Ополіскування чистою водою: ополіскування а / м водопровідною водою перед воскуванням (1 жетон = ок. 2,5 хв.)

04 Програма

Гаряче воскування: захист лакофарбового покриття + додатковий блиск (1 жетон = ок. 1 хв.)

05 Програма

Ополіскування м'якою (осмосной) водою: Не залишає плям кальцію на а / м - протирання / сушка не обов'язкові (1 жетон - ок. 1 хв.)