Сеть АЗС ОВИС

Сервіси АЗК ОВИС

1
3
2
1
3
2

МИЙКА САМООБСЛУГОВУВАННЯ

Комфортно і недорого

Рідкісний автолюбитель не стежить за зовнішнім виглядом та чистотою салону машини. Їздити на чистому авто завжди приємно, у водія і пасажирів поліпшується настрій, збільшується поріг стомлюваності під час далеких поїздок. Сучасна мийка самообслуговування дозволяє за символічну суму підтримувати транспорт в ідеальному вигляді. Для цього створені всі необхідні умови.

Акцентуємо увагу клієнтів на те, що керівництвом закуплено чудове обладнання, що встигло на практиці довести високу ступінь ефективності. Низька ціна автомийки самообслуговування дозволяє відчутно заощадити на обслуговуванні, стаття витрат помітно скоротиться, якщо ви віддасте перевагу  нашій сервісній зоні.

Мийка самообслуговування та її переваги

Не варто навіть замислюватися над тим, як мити машину на мийці самообслуговування – Вам буде надана докладна, вичерпна інструкція, з її допомогою Ви моментально розберетеся в алгоритмі виконання робіт, послідовності дій.

Особливості подібного сервісу варто розписати більш детально, адже далеко не всі клієнти «Овіс» скористалися її послугами:

  1. 1. Відпадає необхідність купувати необхідні аксесуари, автохімія, стаціонарні пости пропонують все необхідне для якісного виконання завдання.
  2. 2. Відгуки автомобілістів свідчать про те, що на мийці самообслуговування в Харкові зовсім нескладно на стабільній основі підтримувати охайний зовнішній вигляд авто. Вже під час другого візиту Ви зможете значно швидше справлятися з виконанням робочих завдань.
  3. 3. Поєднання привабливих цін на мийці самообслуговування з відмінними параметрами устаткування дозволяє стверджувати про чудові результати.

Економія часу, коштів і позитивні емоції

Навіть заможні автомобілісти з великим стажем водіння нерідко отримують справжнє задоволення від догляду за своїм транспортом. Багато водіїв витрачають вихідний для того, щоб вимити авто. Не у всіх є стільки часу і відповідне місце для розв’язання цієї проблеми. Наша демократична мийка самообслуговування пропонує рішення задачі для найвимогливіших клієнтів, щиро люблячих свою техніку.

Вірним можна назвати твердження про те, що ніхто не вимиє машину краще самого власника. Зручна автомийка самообслуговування за мізерну ціну дозволить не тільки добре промити транспортний засіб, але і отримати заряд бадьорості, гарного настрою на весь день!

Якщо у Вас залишилися якісь сумніви в тому, як правильно мити машину на мийці самообслуговування, зверніться до одного з чергових менеджерів, операторів. Фахівці компанії з радістю підкажуть специфіку використання установки, особливості кожної запрограмованої операції. Приїжджайте, вас чекає ідеальний сервіс, дійсно створений для людей.

Комплекс самообслуговування дозволяє водієві самостійно виконати всі операції мийки та сушки свого автомобіля. Ціни – на порядок нижче, ніж на класичних автомийках.

Опис мийки:

1. Мийка високим тиском + шампунь: видалення крупного бруду і піску, мийка двигуна теплою водою (15 грн./хвилина)

2. Мийка активною піною (пінна щітка): видалення забруднень масел, комах. Зовнішня мийка (15 грн./хвилина)

3. Ополіскування чистою водою: ополіскування а / м водопровідною водою перед воскуванням (15 грн./хвилина)

4. Гаряче воскування: захист лакофарбового покриття + додатковий блиск (15 грн./хвилина)

5. Ополіскування м’якою (осмосною) водою: Не залишає плям кальцію на а/м – протирання/сушка не обов’язкові (25 грн./хвилина)

6. Пилосос (5 грн./хвилина)

Де знайти? 

м. Харків, пр-т Гагаріна, 201-Б (тел. (067) 570-70-45)

м. Харків, вул. Толбухіна, 94 (тел. (050) 496-91-01)

"ОВІС" - для тих, хто любить свій автомобіль!