Сеть АЗС ОВИС

Сервіси АЗК ОВИС

1
2
3
4
1
2
3
4

Портальна мийка для вантажних авто

Доцільність автоматичної мийки вантажних автомобілів

Перед керівництвом автотранспортних підприємств гостро стоїть завдання підтримки автомобілів в гідний зовнішній вигляд. Мити вручну великогабаритну техніку важко і недоцільно. Подумайте самі – чи є сенс задіяти висококласного водія для того, щоб вимити тягач або автобус? Таке рішення явно обіцяє нецільове використання праці відмінного фахівця.

Ефективно вирішити проблему здатна портальна вантажна мийка, створена відповідно до європейських стандартів. Хочете уникнути додаткових витрат? Тоді довірте професіоналам рішення всіх супутніх проблем, пов’язаних з утриманням транспортних засобів.

Висока планка якості

Мережа «Овіс» створювалася для підприємств, приватних осіб, що цінують індивідуальний підхід, кожну хвилину робочого і вільного часу. Цілком очевидно, що вантажна портальна мийка за ціною здатна конкурувати з будь-подібною послугою в цьому сегменті.

Наведемо вагомі аргументи на користь використання спеціалізованого комплексу:

  1. 1. Засновниками компанії обрана найкраща автоматична вантажна мийка, що дозволяє протягом короткого часового проміжку домагатися вражаючих результатів. На думку провідних експертів, характеристики комплексу відповідають жорстким критеріям країн ЄС.
  2. 2. Спеціалізовані автоматичні портальні мийки вантажні здатні значно скоротити рівень фінансових витрат, які направляються на підтримку в чистоті комерційного транспорту.
  3. 3. Акцентуємо увагу споживачів на те, що автоматична мийка вантажних автомобілів продумана таким чином, що дозволяє позбавлятися від забруднень будь-якого ступеня складності.
  4. 4. Устаткування дозволяє обробляти найрізноманітніші машини зі складною геометрією кузова. Використання новітнього ПО поряд з відмінною автохимией дає можливість надавати гарантії бездоганного результату навіть в особливо «важких» випадках.
  5. 5. Професійна портальна вантажна автомийка продумана таким чином, щоб не створювати проблем клієнтам, які приїхали без попереднього запису. Установки розраховані на одночасне обслуговування чотирьох одиниць техніки. У будь-який час доби водій може бути впевнений в тому, що вантажна портальна мийка в Харкові бездоганно обслужить автомобіль.

Економічна доцільність

Нескладний поверхневий аналіз доводить, що вантажна автоматизована автомийка за ціною не має конкурентів. Власник АТП виграє за цілою низкою параметрів на постійній основі співпрацюючи з «ОВІС». Перш за все оптимізується бюджет підприємств, помітно скорочується обсяг витрат. Підвищується рівень безпеки руху, скорочується аварійність, адже водії не прив’язані до конкретного проміжку часу для догляду за технікою.

Відзначимо, що позитивні зміни в плані побудови роботи компанії стануть помітні вже при черговому підведенні підсумків роботи за минулий місяць.

Найбільш ефективними для мийки вантажних автомобілів і автобусів є мийки портального типу, що представляють П-подібну конструкцію, на якій змонтовано відра.

На АЗК “ОВІС”, розташованому за адресою пр. Гагаріна 201-Б, встановлені дві вантажні портальні мийки, які одночасно можуть обслуговувати 4 автомобілі! Вам не доведеться витрачати час в черзі!

Портальная мийка розрахована на автомобілі і автобуси різних форм і розмірів. Вам потрібно всього лише вибрати відповідну програму:

Програма 1: Тягач з причепом типу “Кунг”

Програма 2: Автобус типу “ПАЗ”, “Богдан” Вантажний автомобіль типу ГАЗ, ЗІЛ

Програма 3: Автопоїзд

Програма 4: Автомобіль зі стаціонарним кузовом типу “Кунг”

Програма 5: Мікроавтобус, мікрогрузовік

Програма 6:</ strong> Автобус типу “Турист” “Ікарус” “ЛАЗ”

Дізнатися більш детальну інформацію за вантажною мийці, уточнити ціну і зробити попередній запис можна за телефонами:

TIR-мийка на пр. Гагаріна, 201-Б: +380 (67) 572-31-91.

Портальна мийка для вантажних авто

"ОВІС" - для тих, хто любить свій автомобіль!

01 Програма

Тягач з причепом типу "Кунг"

02 Програма

Автобус типу "ПАЗ", "Богдан" Вантажний автомобіль типу ГАЗ, ЗІЛ

03 Програма

Автопоїзд

04 Програма

Автомобіль зі стаціонарним кузовом типу "Кунг"

05 Програма

Мікроавтобус, мікрогрузовік

06 Програма

Автобус типу "Турист" "Ікарус" "ЛАЗ"