Сеть АЗС ОВИС

Сервіси АЗК ОВИС

1
2
3
4
1
2
3
4

Портальна мийка для вантажних авто

Доцільність автоматичної мийки вантажних автомобілів

Перед керівництвом автотранспортних підприємств гостро стоїть завдання підтримки автомобілів в гідний зовнішній вигляд. Мити вручну великогабаритну техніку важко і недоцільно. Подумайте самі – чи є сенс задіяти висококласного водія для того, щоб вимити тягач або автобус? Таке рішення явно обіцяє нецільове використання праці відмінного фахівця.

Ефективно вирішити проблему здатна портальна вантажна мийка, створена відповідно до європейських стандартів. Хочете уникнути додаткових витрат? Тоді довірте професіоналам рішення всіх супутніх проблем, пов’язаних з утриманням транспортних засобів.

Економічна доцільність

Нескладний поверхневий аналіз доводить, що вантажна автоматизована автомийка за ціною не має конкурентів. Власник АТП виграє за цілою низкою параметрів на постійній основі співпрацюючи з нами. Перш за все оптимізується бюджет підприємств, помітно скорочується обсяг витрат. Підвищується рівень безпеки руху, скорочується аварійність, адже водії не прив’язані до конкретного проміжку часу для догляду за технікою.

Відзначимо, що позитивні зміни в плані побудови роботи компанії стануть помітні вже при черговому підведенні підсумків роботи за минулий місяць.

Найбільш ефективними для мийки вантажних автомобілів і автобусів є мийки портального типу, що представляють П-подібну конструкцію, на якій змонтовано відра.

На АЗК “ОВІС”, розташованому за адресою пр. Гагаріна 201-Б, встановлені дві вантажні портальні мийки, які одночасно можуть обслуговувати 4 автомобілі! Вам не доведеться витрачати час в черзі!

Портальная мийка розрахована на автомобілі і автобуси різних форм і розмірів. Вам потрібно тільки вибрати відповідну програму:

Програма 1: Тягач з причепом типу “Кунг” – від 600 грн.

Програма 2: Автобус типу “ПАЗ”, “Богдан” Вантажний автомобіль типу ГАЗ, ЗІЛ – від 250 грн.

Програма 3: Автопоїзд – від 650 грн.

Програма 4: Автомобіль зі стаціонарним кузовом типу “Кунг” – від 500 грн.

Програма 5: Мікроавтобус, мікровантажівка – від 250 грн.

Програма 6: Автобус типу “МАН” – від 400 грн.

Де знайти?

м. Харків, пр-т Гагаріна, 201-Б

Дізнатися більш детальну інформацію з вантажною мийки, уточнити ціну і зробити попередній запис можна за телефоном

 +380 (67) 570-70-45

Портальна мийка для вантажних авто

"ОВІС" - для тих, хто любить свій автомобіль!