Сеть АЗС ОВИС

Сервіси АЗК ОВИС

1
2
3
4
1
2
3
4

СТО

Автосервіс з гарантією результату

Будь-яка техніка потребує періодичного обслуговування, проведення регламентних робіт. В дорозі деколи виникають поломки, які необхідно негайно усунути. Багато клієнтів комплексу відчувають потребу в послугах кваліфікованих майстрів, тому керівництвом мережі було прийнято рішення про створення в Харкові сучасного автосервісу, відповідного кращим стандартам.


Сюди під’їжджають не тільки місцеві жителі, шлях в сервісну зону прекрасно відомий іногороднім водіям, які прибувають в регіон з різних областей. На нашому СТО успішно здійснений ремонт сотень одиниць техніки, фахівці успішно справляються з вирішенням найскладніших завдань. Характерною особливістю станції є практично повна відсутність випадкових клієнтів, які дізналися про існування майстерні з реклами.


Автомобілісти Харкова приганяють сюди свої авто для ремонту дізнавшись про відмінну якість виконуваних робіт від родичів, колег.


Комплексний підхід

Для створення сервісного центру було докладено значних зусиль менеджменту компанії. При будівництві «з нуля» станції було прийнято безпрограшна рішення створити СТО в Харкові, дійсно відповідає європейським стандартам. Є чимало причин, через які майстерня користується популярністю у великому мегаполісі, в якому не бракує в подібних точках, але ми зупинимося лише на декількох з них:

Закуплено новітнє обладнання для проведення високоточної діагностики. Використання унікальних програм дозволяє виявляти складні, «плаваючі» несправності, які не здатні визначити в інших місцях.

  1. 1. З повною підставою можна заявити, що «Овіс» вдалося створити СТО, здатне надавати повний пакет послуг для водіїв вантажівок в Харкові. Тут зможуть оперативно вирішити технічні проблеми, швидко розмістять замовлення на поставку необхідних запчастин.

  2. 2. Дуже скрупульозно добиралася слюсарів в автоцентр. Тут працюють грамотні професіонали, що володіють солідним досвідом, відповідними навичками, швидко засвоюють технологічні новинки в світі техніки.

  3. 3. Далеко не останнім аргументом є ціни на послуги сто в Харкові, які суттєво нижчі за середні в регіоні. Тарифна політика спрямована на збільшення числа постійних клієнтів.

  4. 4. Підтримується наявність на стабільній основі затребуваних фільтруючих елементів, деталей і мастильних матеріалів. При прояві нескладних поломок можна розраховувати на їх швидке усунення.


Привітний прийом

Багатьом клієнтам подобається наявність супутніх послуг. Прибувши на СТО в Харкові, ви отримуєте шанс вимити машину, відвідати шиномонтаж. На території комплексу відкрито затишне кафе, в якому відвідувачі можуть смачно і недорого поїсти або випити чашечку кави. Якщо робочий процес затягнеться, водій може попрямувати на відпочинок, залишивши номер свого телефону. Йому відразу повідомлять про момент завершення ремонту.


СТО на Проспекті Гагаріна, 201-Б надає повний спектр послуг – від заміни колеса до капремонту двигуна.

Контактні тел.: +380 (57) 721 10 13, +380 (67) 546 70 80, +380 (98) 747 24 11.