Сеть АЗС ОВИС

Сервіси АЗК ОВИС

1
2
3
4
1
2
3
4

Вантажний шиномонтаж

Проектуючи унікальний комплекс з обслуговування автомобілів, фахівці продумали масу деталей. Їм вдалося створити АЗС в форматі мініатюрного містечка. Тут є колонки з високоякісним паливом, передбачені місця для парковки і відпочинку професійних водіїв. При необхідності майстра сервісного центру займуться ремонтом транспортного засобу, усунуть неполадки різного ступеня складності.

Особливу гордість викликає вантажний шиномонтаж, який вже встиг заслужити безліч похвальних відгуків з боку професійних водіїв важкого транспорту. Тут створені всі умови для швидкої, ефективної роботи з колесами великотоннажних вантажівок і дорожньої, будівельної техніки. Сервіс здатний відновлювати вантажні шини великого діаметра, шиномонтаж працює за зручним графіком, надає широкий спектр додаткових послуг.

Великі можливості сервісного пункту

Не витрачайте даремно час, не шукайте, де вантажний шиномонтаж в Харкові, під’їжджайте відразу до однієї з майстерень комплексу «Овіс». Переважна кількість клієнтів переходять в категорію постійних, повністю задоволених якістю обслуговування. Без удаваної скромності наш шиномонтаж для вантажівок можна назвати одним з кращих у всій області. Уявімо вашій увазі деякі характеристики комплексу:

Тут вміють працювати з колесами великого діаметру, вага яких перевищує тонну. При проведенні робіт застосовуються верстати та обладнання відомих брендів. Беремо на себе сміливість стверджувати, що шиномонтаж для вантажних автомобілів повністю виправдовує очікування водіїв з-за кордону, які відвідують наш регіон.

  1. 1. Зауважимо, що на вантажному шиномонтажі трудяться досвідчені майстри, досконально володіють секретами ремесла. Фахівцям вдається відновлювати колеса навіть після сильних пошкоджень.
  2. 2. Пропонований професіоналами шиномонтаж вантажних автомобілів включає в себе десятки великих і дрібних послуг. Тут готові провести монтаж, балансування, установку коліс. Що стосується питань ремонту, то майстри здатні провести гарячу вулканізацію, ліквідувати наслідки, викликані бічними порізами.
  3. 3. Сервісний центр також займається регламентними роботами. На вашому вантажівці швидко змінять гуму по зазначених позиціях, проконтролюють показники тиску, усунуть виявлений дисбаланс. Відвідувачі можуть розраховувати на точну лазерну діагностику і регулювання ходової частини техніки.

Для нас не існує дрібниць

Переконайтеся особисто в тому, що вантажний шиномонтаж в Харкові виправдовує найсміливіші очікування. Наші комплекси дуже зручно розташовані в географічному плані. У кожен з них нескладно знайти дорогу з будь-якої точки міста. Гарантуємо, що за цінами найприємніше враження справить висококласний вантажний шиномонтаж. Багато водіїв паралельно використовують автомийку, користуються нагодою і відвідують затишну кімнату відпочинку. Вас чекає затишна обстановка, чисті душові та ароматну каву. Наші гості можуть повноцінно насолоджуватися відпочинком, чекаючи завершення ремонтних робіт. Приїжджайте і оціните ступінь комфорту самостійно!

Контакти для більш докладної інформації:

Тел.: +380 (50) 407 30 00, +380 (57) 756 34 98

Skype: irina-smilek

ICQ: 633938647

E-mail: info@tire.kh.ua

Сайт: http://tire.kh.ua/info.php?page=uslugi

Вантажний шиномонтаж

"ОВІС" - для тих, хто любить свій автомобіль!