Сеть АЗС ОВИС

Сервіси АЗК ОВИС

1
2
3
4
1
2
3
4

VIP-мийка

Безконтактна мийка авто – є сенс спробувати!


Не можна назвати новинками багато видів обладнання, які зовсім недавно почали використовуватися в нашій країні. Керівництво «Овіс» при виборі установок для АЗС віддає перевагу найкращим моделям. Використовувана безконтактна мийка повністю задовольняє запити вимогливих клієнтів, які віддають перевагу безпечної автохімії.


Тут використовуються європейські кошти, абсолютно нешкідливі для кузовних частин транспортного засобу та ущільнюючих гумових елементів. Не будемо забувати також про те, що процес досить швидкий, роботизований комплекс ідеально справляється з поставленим завданням за кілька хвилин. Цю процедуру вже встигли повною мірою оцінити тисячі жителів і гостей міста, які користуються особистим, службовим автотранспортом.


Безконтактна мийка, її особливості.

Як вже говорилося, наша мережа створена для вимогливих автолюбителів, що бажають підтримувати авто в гідному стані. Фахівці називають чимало переваг автоматичної системи, на основі якої відбувається безконтактна мийка авто в Харкові.


Ми ж зупинимося лише на декількох деталях, не станемо заглиблюватися в технічні подробиці:

Устаткування має багатофункціональними можливостями. Його можна успішно використовувати навіть для видалення забруднень з важкодоступних місць, робот прекрасно відмиває не тільки кузовні деталі, але і днище, запобігаючи появі вогнищ корозії. /P>

  1. 1. Майте на увазі, що технологія безконтактної мийки передбачає використання спеціально підготовленої води. Така обережність дозволяє повністю уникати негативного впливу абразивних речовин.

  2. 2. Ніякої економії на спеціальних засобах! На постійній основі закуповується найкраща активна піна для безконтактної мийки в Харкові. Точно так же відбирається віск, інша автохімія.

  3. 3. Повністю виключено вплив помилок людини, що виникають при ручній роботі. Кожен автолюбитель неодноразово спостерігав їх, виїжджаючи на авто з території класичної ручної мийки – безконтактна процедура не приносить неприємних сюрпризів. Ви не побачите патьоків, розлучень, що залишаються від ганчірок недбайливого персоналу.

  4. 4. Технологія продумана таким чином, щоб не тільки очистити транспорт від забруднень, але і надійно захистити його від згубного впливу природи у вигляді опадів, сонячних променів.

Відмінні відгуки про безконтактної мийці

Менеджмент мережі постійно займається моніторингом якості послуг, що надаються. Вам навіть не потрібно знати, як мити машину безконтактної мийкою, досить загнати автомобіль в сервісну зону. Після цього почнеться повністю автоматизований робочий процес. Одна з приємних особливостей полягає в тому, що час кожної операції розписано до секунди.


Ви точно не встигнете на важливу ділову зустріч або на побачення, якщо відвідаєте наш комфортний автоцентр. Тепер ви знаєте, що таке безконтактна мийка. Сподіваємося, що приєднаєтесь до числа постійних клієнтів, які цінують свій час і вважають за краще сервіс гідного рівня. Завдяки високій швидкості обслуговування у нас не потрібно витрачати час на очікування в черзі.


Прейскурант цін

1. Комплексне прибирання салону – прибирання пилососом, вологе прибирання, чистка пластика, чистка стекол зсередини, чистка (мийка) килимків – від 50 грн (від 250 балів).


2. Комплексна послуга – безконтактна мийка, прибирання пилососом, вологе прибирання, чистка пластика, чистка стекол зсередини, чистка (мийка) килимків – від 100 грн (від 500 балів).


3. Експрес мийка (з нанесенням шампуню) – від 35 грн (від 175 балів).


4. Експрес мийка (без нанесення шампуню) – від 25 грн (від 125 балів).


5. Безконтактна мийка – від 55 грн (від 275 балів).


6. Безконтактна мийка з покриттям гарячим воском – від 65 грн (від 325 балів).

Дізнатися більш детальну інформацію по безконтактної мийці, уточнити ціну і зробити попередній запис можна за телефонами:

VIP-мийка на вул. Клочківській, 98-А: +38 067 571 61 61

VIP-мийка на Проспекті Гагаріна, 201-Б: +38 067 570 81 80

VIP-мийка на вул. Героїв Праці, 3: +38 067 579 22 92

VIP-мийка

"ОВІС" - для тих, хто любить свій автомобіль!